Sertifika Tasarlama ve Toplu Basım Programı

Sertifika Hazırlama ve Yazdırma Programı

Tüm KurslarEğitim Merkezleri ve Eğitmenler İçin Hazırlandı

● İş Sağlığı Ve Güvenliği (İSG) Uzmanları,
● İlk Yardım Kursları,
● Modelistlik & Stilistlik Kursları,
● Yangın Eğitmenleri,
● Özel Eğitim Ve Yetenek Kursları

Onlarca hazır şablonu kullanarak excel listenizi dakikalar içinde göz alıcı sertifikalara dönüştürebilir ve hızlı bir şekilde yazdırabilirsiniz. Sınırsız çerçeve ekleme, sınırsız sertifika şablonu ve sınırsız sertifika basımı

Sizde bir 
Kurs, veya Sertifika Düzenlemeye ihtiyacı olan bir Eğitmenseniz, Sertifikalarınız dakikalar içinde tasarlayıp, basarak kursiyer veya katılımcılarınıza verebilirsiniz.

Sertifika Tasarım ve Yazdırma Programı

Programı İndirmek İçin Tıklayın

AGY Sertifika Basımı Programı Broşürü

Programı İndirmek İçin Tıklayın

Sertifika Tasarlama Ana Ekran

Yapmanız gereken AGY Sertifika programını indirip kurduktan sonra kursiyerlerinize ait bilgileri bir excel dosyasına liste halinde yazmak, programın kurulum klasöründe örnek bir excel dosyası mevcuttur.

Daha sonra program ayarlarından excel listenizde kullanmak istediğiniz sütunları tanımlayarak, kullanmak istediğiniz sertifika şablonuna karar veriniz.

Bu ayarları yaptıktan ve kaydettikten sonra ana ekrandan aktar butonuna basarak excel listenizi programa yükleyebilirsiniz.

Yazdırmak istediğiniz sertifikaları seçin ve Sertifika Yazdır butonuna basarak sertifika seçim ekranını açın. Yazdırmak istediğiniz sertifikayı seçin ve yazdır butonuna basarak Sertifikanızı yazdırınız…

Dilerseniz sertifikalarınıza eklemek üzere kursiyerlerinizin resimlerini de satırların resim sütunlarına çift tıklayarak yükleyebilirsiniz.

Sertifika formları ekranından dilediğiniz kadar sertifika formu oluşturabilir mevcut sertifika formları üzerinden tasarım değişiklikleri yapabilirsiniz.

AGY Sertifika hazırlama programı sertifika hazırlama ve sertifika basımı konusunda sizlere en iyi hizmeti  vermek için tasarlandı.